אודות

דף הבית » אודות

פרופיל חברה

חברת או. אם הנדסה בע"מ הינה חברה פרטית המתמחה בניהול פרויקטים, הנדסת מערכות ופיתוח הדרכה. החברה הוקמה בשנת 2006 והינה ספק מוכר של משהב"ט ושל התעשיות הבטחוניות (ספק IQ150). לחברה באמצעות עובדיה ניסיון מצטבר של עשרות שנים בניהול פרויקטים, הנדסת מערכות ופיתוח הדרכה, תוך הכרה מעמיקה וניסיון אישי של אנשי החברה בניהול פרויקטים של מחקר ובדיקות התכנות, פרויקטי פיתוח וייצור, ניסיון בהנדסת מערכות, תכן, תנאי סביבה, שילובים ובדיקות ,ניסיון בהטמעה, הפעלה, תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר של מערכות בכלל ומערכות ימיות בפרט, אפיון, ייעוץ ופיתוח הדרכה.

חזון חברת או.אם הנדסה הוא להיות החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחום של ניהול, הנחייה וייעוץ בניהול פרויקטים והנדסת מערכות. לחברה יכולות הליבה, הערכים והתרבות הארגונית הנדרשים לשם הגשמת חזונה וייעודה. ערכים מובילים בחברה הם מקצועיות, איכות ונחישות של עובדי החברה להשגת יעדי הפרויקט כפי שמוגדרים על ידי לקוחות החברה, זאת כדי להביא לשביעות רצון מלאה של לקוחות אלו ולהטבעת חותמה של החברה ע"פ חזון החברה.

אחריות הנהלה

הנהלת החברה מחויבת כלפי לקוחותיה לפעול ככל הניתן לעמידה ביעדי הפרויקטים ולהצלחתם המלאה לשביעות רצון מלאה של הלקוחות. הנהלת החברה מאמינה בשקיפות ושיתוף פעולה עם הלקוח, ערכים שמהווים תנאי לבניית אמון הדדי ולשביעות רצון לקוח.

לשם השגת מחויבות זו, החברה מעסיקה ומכשירה כח אדם איכותי שיפעל על פי נהלי החברה וע"פ המדיניות היחודית הנדרשת על ידי לקוחות החברה בכל פרויקט ו/או הסכם התקשרות.

כמו כן, הנהלת החברה מתחייבת למעורבות ולקיום דיוני מעקב פנימיים בפרויקטי החברה.

אנשי מפתח

עופר מועלם

מייסד, בעלים ומנכ"ל החברה. בעל תואר ראשון B.Sc בהנדסת חשמל ומחשבים. בעל ידע וניסיון נצברים של יותר מ 25 שנים בפרויקטים ומערכות בכלל ופרויקטים ומערכות ימיות בפרט, מהן מעל 15 שנים כמנהל פרויקטים ומהנדס מערכות. בעל ניסיון עשיר הן כלקוח קצה המבין את הדרישות והצרכים, מתפעל ומתחזק מערכות, הן כמהנדס, מנחה מקצועי ומנהל פרויקטים בצד הלקוח הקובע מדיניות פיתוח, הפעלה ותחזוקה למערכות וכמנהל הפרויקטים שמתרגם את דרישות לקוח הקצה לדרישות מול התעשיות המפתחות את המוצרים והן כמנהל פרויקטי פיתוח וייצור מצד התעשיות המפתחות ומספקות את המוצרים. בעל ניסיון בניהול פרויקטים בינלאומיים ופרויקטי חלל.

כמנכ"ל מכתיב את חזון החברה וערכיה על מנת שיהיו חלק ממדיניות ותרבות החברה.

שלום פינטו

ראש תחום פיתוח הדרכה בחברה. מפתח הדרכה בעל ניסיון של יותר מ 25 שנים בתחום ההדרכה ופיתוח הדרכה. בעל תואר ראשון במדעי החברה, תואר שני במנהל עסקים ובעל תעודת הוראה. בעל ידע וניסיון רב שנים בפיתוח קורסים רבים, משלב איתור הצרכים ועד בניית תכנית אופרטיבית, מארזי הדרכה וקורסים במגוון סוגים ובמגוון תחומים. מומחה בפיתוח קלאסי של הדרכות ובטכנולוגיות למידה מתקדמות וחדשניות.

ניהול איכות וניהול תצורה

החברה מחויבת לביצוע כל פעילויותיה באיכות הגבוהה ביותר. תהליכי החברה מנוהלי איכות ע"פ מדריך ניהול האיכות של החברה (OMENG Quality Management Guide) למרות שהחברה עדיין לא הוסמכה רשמית לתקן איכות.

החברה בתהליך הסמכה ל ISO9001 וקבעה לעצמה כיעד לרבעון השני (Q2) של 2013 – מוכנות למבדק הסמכה.

מוצרי החברה ותוצריה מנוהלי תצורה ע""פ מדריך ניהול התצורה של החברה (OMENG Configuration Management Guide).

תרומה לקהילה

כחלק מערכי החברה מחויבת החברה לתרום מזמן עובדיה ומרווחיה לקהילה.

 

     
דעתך חשובה לנו   נשמח לתת לכם שירות מקצועי ומותאם אישית, כתבו לנו או צרו קשר
     


חדשות

בין לקוחותינו

או.אם הנדסה בע"מ. © 2013 כל הזכויות שמורות. אין להשתמש בתכנים ללא אישור מראש ובכתב מאו.אם הנדסה, עיצוב ובניית אתרי וורדפרס אביחי