פרופיל חברה ואחריות הנהלה

דף הבית » אודות » פרופיל חברה ואחריות הנהלה

פרופיל חברה

חברת או. אם הנדסה בע"מ הינה חברה פרטית המתמחה בניהול פרויקטים, הנדסת מערכות, ניהול איכות ופיתוח הדרכה. החברה הוקמה בשנת 2006 והינה ספק מוכר של משהב"ט (11008653) ושל התעשיות הבטחוניות (ספק IQ150). החברה מנוהלת איכות ומוסמכת לתקן איכות בינלאומי ISO9001:2015 על ידי מכון התקנים הישראלי (מת"י) ולרמת איכות הגבוהה ביותר A במשהב"ט. לחברה באמצעות עובדיה ניסיון מצטבר של עשרות שנים בניהול פרויקטים, הנדסת מערכות וניהול איכות תוך הכרה מעמיקה וניסיון אישי של אנשי החברה בניהול פרויקטים של מחקר ובדיקות התכנות, פרויקטי פיתוח וייצור, ניסיון בהנדסת מערכות, תכן, תנאי סביבה, שילובים ובדיקות, הבטחת איכות הכוללת בחינה וביקורת איכות למוצרים ותהליכים. כמו כן, ניסיון בתמיכה כוללת במוצר, תכ"מ (ILS), משלב הפיתוח, הטמעה, הפעלה, תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר של מערכות בכלל ומערכות ימיות בפרט בהתאם להגדרות הזמינות, האמינות והתחזוקתיות שהוגדרו למערכת.

חזון חברת או.אם הנדסה הוא להיות החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחום של ניהול, הנחייה וייעוץ בניהול פרויקטים, הנדסת מערכות, ניהול איכות ופיתוח הדרכה. לחברה יכולות הליבה, הערכים והתרבות הארגונית הנדרשים לשם הגשמת חזונה וייעודה. ערכים מובילים בחברה הם מקצועיות, איכות ונחישות של עובדי החברה להשגת יעדי הפרויקט כפי שמוגדרים על ידי לקוחות החברה, זאת כדי להביא לשביעות רצון מלאה של לקוחות אלו ולהטבעת חותמה של החברה ע"פ חזון החברה.

אחריות הנהלה

הנהלת החברה מחויבת כלפי לקוחותיה לפעול ככל הניתן לעמידה ביעדי הפרויקטים ולהצלחתם המלאה לשביעות רצון מלאה של הלקוחות. הנהלת החברה מאמינה בשקיפות ושיתוף פעולה עם הלקוח, ערכים שמהווים תנאי לבניית אמון הדדי ולשביעות רצון לקוח.

לשם השגת מחויבות זו, החברה מעסיקה ומכשירה כח אדם איכותי שיפעל על פי נהלי החברה וע"פ המדיניות היחודית הנדרשת על ידי לקוחות החברה בכל פרויקט ו/או הסכם התקשרות.

כמו כן, הנהלת החברה מתחייבת למעורבות ולקיום דיוני מעקב פנימיים בפרויקטי החברה.

     
דעתך חשובה לנו   נשמח לתת לכם שירות מקצועי ומותאם אישית, כתבו לנו או צרו קשר
     


חדשות

בין לקוחותינו

או.אם הנדסה בע"מ. © 2013 כל הזכויות שמורות. אין להשתמש בתכנים ללא אישור מראש ובכתב מאו.אם הנדסה, עיצוב ובניית אתרי וורדפרס אביחי